🦋 Vedomá žena vyzve muža k vesmírnemu tancu. Stretnutie s touto ženou strhne ilúzie vo všetkých oblastiach jeho života. Bude vyzvaný k rozhodnutiu buď sa vrátiť do bezpečného, pohodlného sveta falošných istôt, alebo vložiť svoju dlaň do navrhnutej, láskyplnej dlane ženy, ktorá mu bude stáť po boku pri vstupe do jeho najväčšej sily.

Rovnocenný partner/partnerka je bonus na našej vedomej dvojplamennej ceste. Ozvi sa mi a spoločne dôjdeme k tvojmu šťastiu.

Klikni na odber – zlepší sa ti partnerský život.

Na konzultácii so mnou sa k tebe dostane ešte viac detailov o tom, ako byť šťastný aj v partnerskom vzťahu. Skontaktuj ma….

Všetko sa dá lepšie a krajšie. Nebo sa začína na Zemi.

Vyriešime tvoj problém/výzvu/úlohu v tvojom živote spoločne. Ozvi sa mi.

Link na predošlé video – „Dvojplamene a vedomé vzťahy – Môžeme byť spolu slobodným v hravosti vedomého bytia?…. s Katkou :)“: https://www.youtube.com/watch?v=AHkut2xZh1E&ab_channel=okharmony

🤍 Volám sa Rea a som oddaná lektorka a mediátorka vedomých vzťahov, intimity a života. Zaujímajú ma najviac partnerské vzťahy a rozdiely medzi ženskou a mužskou podstatou. Keď mi v komentári navrhneš tému, rozoberieme ju postupne. 🤍

Skontaktuj ma: fb: / okharmony1

Tel.č.: +421 903 858 930

e-mail: okharmony@gmail.com

Moje články o rôznych partnerských situáciách prečítaš tu: https://dvojplamene.okharmony.eu/

Na facebook-u sa môžeš tiež dozvedieť veľa o fungovaní dvojplamenných (aj iných) vzťahov v skupine Dvojplamene – nekonečný tvorivý vzťah lásky a slobody: / okhar. .

Tvoja Rea 🙏🏻🥰

🙂

 

Follow by Email
YouTube
Instagram