Čo je podstata vzťahu? Nič iné, než:  

 • láska v bezpodmienečnej forme, 
 • či sa narodí jednota ženy a muža, 
 • či ten smer, ktorý v sebe cítia a ktorým jeden aj druhý z nich kráča, je ten istý u oboch z nich, teda či hudba, ktorú počujú, je tá istá, 
 • a či na tú hudbu chcú spolu tancovať vedení svojimi dominantnými aspektmi. 

Kým takáto spolupatričnosť nevznikne medzi nimi, vzťah sa formuje – v dnešnej téme práve vďaka inej ženy alebo minimálne ilúziou tej druhej (tretej, štvrtej….). 

V prvom rade podotknem: je jedno, či má inú…. samozrejme, počítam s komentmi typu ”No, to snáď nemyslíš vážne!!!!”…. ale vysvetlím tomu, kto chce odpoveď NAOZAJ aj POČUŤ. Ostatní, prosím, mi nepíšte nesúhlasy, lebo je zbytočné a nebudem na ne reagovať (môžete pýtať konzultačný termín a sa porozprávame podrobnejšie a jasnejšie, konkrétne o tvojej situácii, ak tak budeš cítiť). 

Prešla som aj ja rôznymi etapami môjho života, pozažívala som všeličo možné a tiež som mala častokrát aj myšlienky týkajúce sa toho, čo by bolo, keby ten “môj” chlap mal aj inú alebo sa nedajbože rozhodol pre inú a neostal do konca môjho života pri mne.  

Poslednú dobu som ale došla k uzavretiu tejto, aj pre mňa dlho podstatnej témy. Verdikt je takýto: 

Nie to je prioritné, či má inú, ale to, či TY si pripravená, schopná a rozhodnutá spraviť tie kroky, vďaka ktorým budeš sama so sebou spokojná, aby si jednak očarila s tvojou osobou muža, ktorého miluješ a sa nakoniec mohol pri tebe rozhodnúť, a po druhé či ten vyhliadnutý muž je pre teba dostatočne inšpirujúci tou svojou uvedomelosťou voči samému sebe a svojho poslania vo svojom živote. Lebo ak cítiš spriaznenosť až vzrušenie v prítomnosti myšlienok na neho a jeho život, aký vedie, je dosť pravdepodobné, že sa vaše cesty môžu na nejakú tú chvíľku (nech je to deň alebo sto rokov) vo vašom spoločnom živote spojiť. 

Ak ťa nadchol ten vyvolený muž dostatočne a daruješ sa mu, čo sa týka tvojej dominantnej ženskej energie na každej úrovni, a keď aj on cíti k tebe lásku, vtedy vďaka tomu pocitu a zážitku, ktorý s tebou zažije, sa rozhodne pri tebe a nie pri tej druhej žene. Preto v tejto chvíli je úplne jedno, či sa mu TERAZ akurát páči z nejakého dôvodu aj niektorá iná tvoja “súperkiňa”, podstatný je tvoj postoj k samej sebe a tvoja túžba sa mu odovzdať telom aj dušou na sto percent.

Ak sa vaše vibrácie skrz vloženú prácu do seba a do samotného partnerského vzťahu po čase stretnú aj na hlbšej úrovni, iná pre neho potom už existovať nebude. 

Podstatou nie je, aby si sa dozvedela, či v jeho živote alebo myšlienkach koluje žena aj okrem teba. Tou podstatou je, či TY (!!!!) vložíš do vášho vzťahu VŠETKO, čo považuješ za možné a potrebné – bez ega, so srdcom. 

Lebo: 

 • Je normálne a prirodzené hľadať k sebe partnera. 
 • Je normálne a prirodzené mať možnosť si vyberať. 
 • Je normálne a prirodzené, že sa každý neustále posúvame ďalej v našom vývoji a ak medzi partnermi vznikne príliš veľká priepasť a ich duše sa veľmi oddialia, sa musia rozísť. 
 • Je normálne a prirodzené, že potrebujú nájsť inú bytosť, ktorá je k nim vibračne blízko. 
 • Je normálne a prirodzené, že sa miestami pozastavíme aj nad inými ľuďmi, lebo nás svojim vyžarovaním k sebe pritiahnu – ide tu stále o uvedomelosť, vnútorný postoj a stav jedinca, do akej mieri sa s tým daným človekom cíti potrebu prepoj sa. 
 • Je normálne a prirodzené pri nespokojnosti vo vzťahu či so samotným sebou tú nevyužitú energiu presmerovať niekde inde. 
 • Je normálne a prirodzené túžiť po naplňujúcom partnerovi/partnerke na každej úrovni nášho bytia. 
 • Je normálne a prirodzené si vyberať a môcť vyberať.

Keď sa pozastavíš pri dileme, či on má milenku alebo nie, či sa spolu vyspali alebo nie a či s ňou ostane alebo nie…. môžeš sa koncentrovať na tieto otázky a chcieť sa dozvedieť “pravdu”. Kým ale budeš uväznená na tomto leveli, neostane ti dostatok energie na seba a povedzme si pravdu: v tomto prípade tu ide o tvoje ego viac, než o tvoj prejav čistej lásky mužovi, ktorého (že vraj) miluješ.

Samozrejme, sa môžeš dozvedieť pravdu, môžeš vyhrať tento boj a tvoje ego vyrastie, môžeš sa v tom presvedčiť a utvrdiť sa v tvojom predpoklade, aj sa môžeš rozhorčiť, ak je na obzore iná žena, alebo sa môžeš ukľudniť, ak len teba miluje, každopádne tu sa už váš vzťah zranil – cítiť tu nedôveru v sebe samej aj v tom druhom.

Prvotná je dôvera vo vašej láske k sebe…. ak tá chýba, očakávaním, obviňovaním, kontrolovaním druhého či vynúteným dokazovaním si niečoho sa od seba len odďaľujete.

Preto odporučím sa v prvom rade začať zaoberať sama so sebou, prestať očakávať od muža vôbec  niečo a vyjadrovať sa cez jemnú, vášnivo-divokú a zároveň múdru ženu. Sledovať jeho reakcie a prípadne sa ho aj spýtať, ako môžeš jeho život spraviť šťastnejším. V prípade, keď si pre neho podstatná, ti časom otvorí aj svoje srdce. 

Muž presne cíti, či sa zaoberáš s ním a lipneš na ňom, alebo si pre seba natoľko podstatná, že by on netrpel vo vzťahu obmedzenosťou, keďže on ako muž je najviac citlivý na pokoj a slobodu v partnerskom zväzku. Od toho pre neho podstatnejšie nič neexistuje.

Ak ty CHCEŠ vedieť, či má inú, nie si uvoľnená a sebavedomá, čo pre neho jednoznačne znamená, že si na ňom závislá, čo ďalej znamená, že on pri tebe tým pádom slobodný byť nemôže, preto ťa do svojho života ani prijať zatiaľ úplne nechce, no a preto sa nemôžeš čudovať, že sa nedokáže pri tebe ROZHODNÚŤ, keď teraz už vidíš, že to je vylúčené, kým nie si v harmónii sama so sebou a sa nevyjadruješ cez tvoje ženské energie.

On ťa len v podstate učí byť sama sebou spokojná. Tým, že ťa skúša napríklad aj cez iné ženy dostať sa do svojho stredu, nech sa deje čokoľvek, vedie ťa byť vo svojom srdci. Veď od skutočnej lásky podstatnejšie neexistuje. A keď miluješ, tak ho miluješ takého, aký TERAZ JE – nedokonalý vo svojej dokonalosti.

V období hľadania sa a znovuzrodenia sa človek zo začiatku cíti strašne zle: nespokojne, frustrovane, je v hneve či závisti voči druhým atď….  aj žiarli. Zažíva všetko až príliš dramaticky, až kým sa nedostane bližšie k pochopeniu fungovania celého sveta, k podstate tohto bytia tu na Zemi a hlavne k svojej Podstate lásky, kde sa všetko konečne ukľudní a sa jeho vnútorné nastavenie zrazu zmení na prijatie všetkého, aj tohto, pre ego dosť krutého obdobia, na učenie sa, posúvanie sa z hladiny k hĺbke a výšinám, kde uvidí Seba inak, než doteraz. Aj svoje možnosti prestávajú byť limitujúce svojou mysľou práve preto, lebo sa už s tou svojou mysľou nestotožňuje. Vybral si cestu poznania a lásky. Ten stav bytia, kde žiarlivosť prestane byť témou, lebo ju vymení úcta a vďačnosť. Toto bývalé kruté obdobie krízy sa stane cestovaním do svojho vnútra, obrodením, získaním skúseností, sebapoznaním, múdrosti, sexuálnym oslobodením a podobne.

Povedzme si teraz, prečo vznikne myšlienka žiarlivosti v hlave ženy? Prečo pocíti možnosť bytia na obzore tej súperkine, ktorá vstúpila alebo môže vstúpiť do života jej partnera? 

Prečo a dokedy chce žena vedieť o existencii inej milenky či blízkej kamarátky? K čomu je potrebná informácia o nej? 

Čo spôsobí vyzvedanie sa o inej žene od partnera? 

Prečo sa ona obáva o miesto prvenstva v srdci partnera? 

V období hľadania sa potrebujeme kontaktovať aj iných ľudí, lebo tam, kde sme, nie sme spokojní, šťastní a naplnení. Viac si všímame ostatných, máme viac času a energie zaoberať sa so samým sebou a tým aj s ľuďmi obklopujúcimi nás. Skôr si všimneme možnosti, príťažlivosť druhého, pozornosť od suseda, okoloidúceho, láskavosť kolegu či kamaráta vnímame citlivejšie. Je to normálne v tých chaotickejších fázach života. 

Najzrozumiteľnejšie je pre nás jednoducho len pochopiť a prijať nutnosť prejavenia sa takých období v živote človeka. 

Nie je potrebné sa veľmi pozastavovať a hystericky reagovať na to, že je na zoznamovacích stránkach zaregistrovaný, že sa rozpráva a sa zoznamuje so ženami, flirtuje s nimi, je možné, že s niektorou aj na rande šiel, dokonca sa spolu aj vyspali. Nie je nič podstatnejšie, než otázka:  

“Miluješ ho? Vnímaš ho ako fascinujúceho, až úchvatného muža?” 

Láska k nemu nestačí.

 • Musí v ňom byť pohyb, energia, tvorivé nápady, s ktorými ťa očarí. Fakt, že je dobrý človek, bezpečný, vypočítateľný, nesklame ťa ani nepodvedie a on je otcom vašich detí, je málo k dlhodobému šťastiu.  
 • Je potrebné až nutné ho vidieť ako výnimočného muža, po ktorom nielen tvoje telo, ale celá tvoja duša túži.
 • Musí tam byť oheň, ktorý horí a na neho prikladáte obidvaja. Z tejto neskutočne silnej energie ty naberieš silu investovať do seba, aby sa on a tým aj váš vzťah ukľudnil. Musíš investovať CELÚ Seba, nielen nejakú tú tvoju časť. V čistej láske neexistuje polonahota. Buď si nahý alebo nie si (nikto nie je na 50% tehotný…. ). 

Žiarlivosť sa objaví v prípade, ak sa žena necíti dostatočne dobrou – je neistá sama v sebe. Ona sama v sebe. Nie je spokojná sama so sebou. Vidí v tej druhej žene od samej seba lepšie vlastnosti, telo, múdrosť, chápanie muža či hocičo, s čím ona v sebe spokojná nie je a vie, že by sa potrebovala tým smerom pohnúť. Podvedome veľmi jasno vníma svoju nedokonalosť a to, s čím ona sama so sebou vysporiadaná nie je, alebo čo ona sama v sebe nemá uvidené, spracované a prijaté. 

Vedomá, sama so sebou spokojná, sebavedomá zrelá Žena žiarliť na nikoho NIKDY nebude. 

Kedy bude vzťah šťastne fungovať? 

Vtedy môže nastať v ich vzťahu zlom k vyšším vibráciám, keď si partneri dovolia uvidieť sa aj vo väčšej hĺbke, než iba na tom povrchu, kde doteraz žili a si nahovárali, že sú šťastní. Vďaka tomu sa nájdu vo svete, začnú vykonávať to svoje poslanie, čo ich naplňuje.

V tomto štádiu hľadania sa pomôže si položiť otázky typu:

 • “Čo je moja práca?”
 • “Kde sa cítim byť užitočný?”
 • “Kto je mojim partnerom v živote?” 

To, či je alebo nie je tretí človek na obzore tvojho partnerského vzťahu, je iba príznakom a zdvihnutým prstom k tomu, aby si si uvedomila, že v tebe niečo nie je v harmónii. Nie vo vzťahu, ale v tebe ako v žene (alebo v mužovi). Niektorý z vás klesol do ega. Vedie ho myseľ a nie láska. Dôraz je daný na obavy, pochybnosti a strachy, nie na pocit spolupatričnosti, uvedomelosti, zdravej citlivosti.

Pravdepodobne sa náš partner ocitol v menšom chaose a kričí pre pomoc, v ktorom mu máme vyjsť v ústrety a nechať ho prejsť tou cestou, ktorou v tejto chvíli potrebuje, za to, aby s tebou opäť mohol vyrovnane ďalej žiť. Ak ho miluješ srdcom a sa nenecháš zatiahnuť do hier ega, tak stojíš pri ňom práve tak, ako on akurát potrebuje. Ako žena VYCÍTIŠ, čo konkrétne máš ROBIŤ a to aj spravíš, nech sa udeje HOCIČO. Lebo ty VIEŠ, ak si vedená svojim stredom, aký má byť tvoj nasledujúci krok.  

Zladíte sa opäť vtedy, keď tvoja sebavedomá, slobodná myseľ nebude zotročená tvojim egom a jeho láska k tebe tiež bude vo svojej hĺbke čistá a úprimná. 

Ak sa nie s tým zaoberáš, či má alebo nie inú ženu, ale sa koncentruješ na to, čo mu tvoje srdce chce darovať a ako mu chce tou tvojou sebavedomou a čistou ženskou energiou pomôcť, vtedy sa ty, on a aj vzťah opäť upokojí. Otázkou je iba, či túžiš a máš odvahu prekročiť svoje tiene (teda svoje ego) a priblížiť sa vďaka tejto skúške bližšie k bytosti, ktorou aj si.

 • Si pripravená byť (alebo práve nebyť, keď to potrebuje on ako muž) tam s ním, kde aj CÍTIŠ, že máš?
 • Dôveruješ mu a v jeho láske k tebe?
 • Túžiš ho vo vybočení sa z cesty ega posunúť viac do jeho stredu tým, že stojíš pri ňom ako Žena vidiaca ho?
 • Si pripravená ho podporiť a uznať jeho snahu a kroky vedúce ani sám nevie, kam?
 • Dávaš mu energiu tvojou láskou?
 • Nevyčerpávaš ho viac, než ho vyčerpáva jeho ego tou skúškou, ktorá mu teraz do jeho cesty prišla? 

Ak z teba bude CÍTIŤ ženu, ktorá je tu pre neho a nechce ho len zmanipulovať do závislosti na nej, tak ak by sa aj na scéne objavila iná žena, sa vytratí.

Musíš spolu s tvojim milovaným partnerom skočiť aj do hlbokej vody, ak tak cítiš, že s ním vedie vaša spoločná cesta ďalej. Aj v tanci nechá žena mužovi čas naučiť sa spraviť tie správne kroky, lebo vie, že mu nepôjdu hneď dokonale. Nechá sa viesť, až kým on neprecíti ich spoločný rytmus tanca s hudbou.  

Život nás len chce zaviesť do tej lásky, kde nebude manipulácia ani žiadna iná forma sebeckej závislosti a kontroly nad druhým. Pretože duša je aj ostane v obidvoch telách, POCIT SPOLUPATRIČNOSTI v láske, ktorú v sebe obidvaja cítia, má byť jednoznačný.

Vďačnosti sa naučíme práve vtedy, keď naše ego dostáva poriadne zabrať. Preto sú vlny vo vode, aby sme sa naučili plávať nielen pri takzvaných bezpečných podmienkach. Keby vlny neboli, mohli by sme si myslieť, že temnota je správna. Áno, je. Nie ale k tomu, aby sme sa jej silou-mocou držali.Ona nás práveže navádza uvedomiť si aj naše tienisté stránky, aby sme ľahšie mohli prijať aj tie nie práve vedomé a čulé vlastnosti nášho partnera a zároveň cítili, ako veľmi ho s tým všetkým, kým je, milujeme.

Vzťah má byť živý a silňujúci sa. Vedie nás k mohutnejším energiám, ktoré nám dodajú ešte väčšiu stabilitu. Tá pevnosť, zrejúca práve skrz tie rôzne vlny v našom vzťahu, bude tá opora, ktorú potom už nezdolá žiadna búrka, ani víchrica. K tomuto stavu dospejeme možno aj vďaka tej ženy, ktorá nás upevnila v láske k nášmu partnerovi duše.

Teda otázkou neostane, či má inú ženu, ale či ho považuješ za jedinečného, úchvatného a fascinujúceho Muža. Či práve jeho túžiš pustiť do svojej duše ako kompetentného obsadiť to miesto na tróne, ktoré si prichystala raz, ešte pri pocitu neprekonateľnej prázdnoty v sebe. 

 • Otvoríš mu dvere spolupatričnosti?
 • Dovolíš mu pocítiť, že je pre teba potrebným?
 • Liečiš jeho rany?
 • Dôveruješ mu v tom, že je schopný sa vyliečiť z bolestí minulosti, už odžitých emočných záťaží?
 • Je mu jasné vďaka tvojim prejavom, že dokáže spraviť zmenu, ktorú cíti, že má?
 • Vie, že sa postaví na nohy (opäť) v tvojej blízkosti? Že sa nájde v tom chaose, ktorý okolo neho teraz ešte je, keď práve ty budeš jeho stabilnou zemou? 

Pre neho ako pre muža, ešte nezharmonizovaného v sebe ten svoj ženský a mužský aspekt, je relevantný jedine jeho POCIT Z TEBA a zážitky s tebou spojené, nie tvoje hysterické prejavy, pochybnosti či nedôvera s očakávaním zmeny v jeho vnútri ako ešte emočne labilného, učiaceho sa žiaka školy Života.

Vložíš do Seba a do vášho vzťahu potrebnú prácu?….

Vie sa zrodiť vďaka tebe vaša Jednota?….

Prijímaš ho presne takého, aký TERAZ JE?….

okh.


Ako sa dá prijať muža, ktorý sa otáča aj za inými ženami? 

Rada Ťa na ceste vzťahov a sebapoznávania usmerním v rozšifrovaní svojho vnútra, a dostaneš odpovede na otázky typu: „Ako….?“, „Prečo….?“, „Kedy….?“ atď.

Veď  V TOM SOM DOMA – pre Teba.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

 • buď cez fb chat    
 • telefonicky    
 • videohovorom alebo     
 • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram