Otázka, ktorú si položí každá jedna žena v nejakom tom nie práve sebavedomom úseku svojho života. A v podstate v tejto jednej vete sa dostavila aj odpoveď, preto nemusíš ďalej čítať, milá žienka – stačí začať konať to, čo cítiš, že máš, kedy máš, prečo máš a ako máš. Inej cesty tak či tak niet. Bez toho, že by si spravila pre seba VŠETKO, čo vo svojej hĺbke aj CÍTIŠ, že BY trebalo, šťastná a spokojná nebudeš, aj keď ten partner pre teba spraví ozaj VŠETKO, čo v jeho silách bude.  

A tak ťa poprosím iba na jednu vec:

Prestaň sa riadiť jeho hlavou a začni byť citlivá k svojej Pravde. 

Dokedy treba bojovať ešte?…. Netreba. Ty bojovať s tými inými ženami proste CHCEŠ. Bojovať budeš, dokedy budeš CHCIEŤ a ťa to bude BAVIŤ. Potom sa začneš koncentrovať na seba, prijmeš sa postupne a konkurencia prestane pre teba navždy existovať. 

 • Hovoríš, že boj s konkurenciou, s tým obrovským výberom krásnych mladých žien je únavne bezvýchodisková.
 • Hovoríš, aké namáhavé je vyjsť v ústrety mužom, aby ťa aspoň na chvíľu do svojho života prijali?
 • Sťažuješ sa na sukničkárov bez toho, že by si ich nutkanie chcela v základoch pochopiť?
 • Nechceš ich prijať takých, akí sú?
 • Tvoju rolu ženy zaviesť ich k svojmu srdcu na seba nie si ochotná prevziať?
 • Dokedy ťa vlastne ešte baví hrať rolu tej nešťastnej obete alebo všetko-sama-zvládnem-feministky bez toho, že by si dôverovala v sile muža pri tebe?
 • A ako dlho chceš stále len túžiť po Mužovi bez toho, že by si na seba zobral ZODPOVEDNOSŤ stať sa skutočnou Ženou? 

Pri nespokojnosti už nie sú uspokojivé rôzne výhovorky ega. Všimni si svoju časť v celku a začni robiť to, čo máš. Pristihni sa pri tom, keď sa ľutuješ a  nechci si ju zamaskovať mužskou energiou. Si žena. Narodila si sa na tento svet, aby si sa vo svojej koži cítila výborne a nie, aby si donekonečna nespokojná bola. Si tu, aby si vďaka svojej pravdivej ženskosti stala Kráľovnou pre tvojho Kráľa. Náhodou nie po takej úplnosti túži tvoja duša? Či si ešte stále chceš nahovoriť, že ON je ten neschopný a S NÍM už nič nespravíš? 

Vieš čo? Máš pravdu: ty s ním ozaj nič nespravíš. Ty ako ego a sebecká žena ho  nezmeníš. Zmení sa on sám vďaka tebe, ak sa tou jemne stabilnou Ženou staneš. A ty si toho schopná, inak by si tento článok teraz tak znechutene a hnevom na mňa za to, že ti rozprávam z duše trošku možno nie úplne jemne, nečítala.  

Ozaj je čas už KONAŤ. Prišlo obdobie, kedy všetko vieme a cítime, len stále čakáme na zázraky, ktoré sa dejú iba pod predpokladom, že ich začneme ROBIŤ ZO SRDCA, bez očakávaní toho, nech sa už udejú hneď teraz. Oni vyčkajú našu pripravenosť. Skôr sa v žiadnom prípade neudejú. A preto ty môžeš na neho čakať donekonečna, keď ťa to ešte stále baví, ale môžeš aj začať podľa tvojich vnútorných pohnútok konať.  

Staneš sa Ženou, ktorá nielen biologicky ňou je, ale AJ energeticky. Staneš sa takou, akou si stále túžila byť. A vtedy…. AŽ VTEDY…. na celom svete konkurenciu ani nájsť nebudeš schopná (hoci ju ani hľadať už potrebovať nebudeš nútená z toho tvojho ega, ktorá ťa zatiaľ ovláda). Budeš samostatná, sebavedomá, srdcom žiariaca bytosť, o ktorej nebude pochýb, že je VÝNIMOČNÁ, JEDINEČNÁ a VEČNE MLADÁ. 

Kým cítiš, že je treba s konkurenciou bojovať, stačí si uvedomiť: bojuješ ešte sama so sebou, čo znamená – nie si ešte vo svojom strede, nerozmýšľaš srdcom, ale vedie ťa viac-menej ego. Bojovať budeš dovtedy, kým sama so sebou nebudeš spokojná a vyrovnaná so všetkým, kým si. 

Prajem ti tento zážitok zo seba mať a vtedy už nie ty budeš musieť bojovať s inými ženami, ale tvoj Muž ťa bude ochraňovať pred inými mužmi. 

okh. 


Ako začať CÍTIŤ a KONAŤ? Ako sa stotožniť s tou novou Ja, ktorou sa postupne stávam?

Rada Ťa na ceste vzťahov a sebapoznávania naďalej usmerním v rozšifrovaní svojho vnútra, a dostaneš odpoveď na otázky typu: „Ako….?“, „Prečo….?“, „Kedy….?“ atď.

Veď  V TOM SOM DOMA – pre Teba.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

 • buď cez fb chat    
 • telefonicky    
 • videohovorom alebo     
 • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram