Túžba každej jednej ženy je tá istá: praje si z hĺbky svojej duše, aby si ju ten milovaný muž vybral za celoživotnú partnerku, manželku, matku ich spoločných detí tak, ako aj za milenku a najlepšiu kamarátku.

Nemôže si ťa VYBRAŤ,

 • kým ťa NEROZPOZNÁ a nerozozná od ostatných žien,
 • kým ťa NEUVIDÍ ako dušu, ktorá ako keby bola on,
 • kým nestretne tú, ktorá mu dá Domov, kde sa cíti bezpečne, uznane, kde v ňom dôverujú a ho prijímajú takého, aký TERAZ je,
 • kým láska nebude kvitnúť bez podmienok,
 • kým ona nebude čistá, jednoznačná, STABILNÁ a JEMNÁ. 

K tomu, aby si ťa mohol vybrať a zároveň si bol istý vo svojom rozhodnutí,

sa musí UISTIŤ v tom, že práve ty si mu schopná dať všetko to, čo jeho duša túži prijímať od ženy, aby sa vo vašom partnerstve mohol stať skutočným Mužom, ktorý bude sám so sebou spokojný a si bude istý vo svojich ČINOCH, lebo žiadny nátlak cítiť z tvojej strany nebude a preto tá jeho prioritná prirodzená potreba môcť ostať slobodným sa splní. 

On nie je ženou – pochop túto jednoduchú existenčný fakt na Zemi.

Najprv UVIĎ a ZAŽI seba ako Ženu, aby si partnera mohla PRIJAŤ ako muža.  Bez Ženy neexistuje ani Muž a bez muža by nemohla vzniknúť Žena.

On je muž, nie žena. Keď sa polaritne zhodnete a sa vaše duše tým pádom zjednotia, áno, budete jedným. Nie ale predtým, než toto pochopenie vo vašich mysliach i srdciach udeje.  

On funguje inak, než ty.

On potrebuje zažívať veci na svojej vlastnej koži. Ty darmo vidíš hneď na začiatku s určitosťou možnosť byť v nádhernom vzťahu s tým mužom, on si bude môcť byť istý vo váš vzťah AŽ PO skúsenosti a uistení sa v tvojej veľkoleposti.

Raz mu zrazu DôJDE:

 • “Ona je tá žena, s ktorou sa cítim stále dobre.”
 • “Ona mi dáva bezpečie, ktoré som so žiadnou inou doteraz nezažil.”
 • “Ona stojí pri mne, nech sa deje čokoľvek.”
 • “Pri nej viem byť voľný, slobodný, spokojný.”
 • “Ona ma podporuje a vo mne dôveruje.”
 • “Ona je tá, ktorá mi dá všetko to, čo ja ako duša aj telo v skutočnosti potrebujem.”

On si ťa nemôže vybrať (ak je sám k sebe úprimný), dovtedy, kým ťa nerozpozná, kým v každej jednej chvíli nebude cítiť tvoju oddanosť, tvoju odovzdanie sa do jeho rúk v úplnej nahote, lebo obnaženosť tvojho tela aj duše sú tak podstatné aspekty pre neho, že bez splnení týchto “podmienok” sa rozhodnúť nedokáže.

 • Potrebuje pocítiť, že ty sa s nejakou nepochopiteľnou určitosťou práve jemu túžiš odovzdať.
 • Potrebuje mať ten zážitok, že ty práve cez neho chceš obetovať (v dobrom slova zmysle) svoju celú bytosť v tej nádhere, ako sa pred ním odkrývaš denno-denne bez výhrad, v čistote tvojej duše. 
 • Musí pocítiť, aký je on malý voči tebe, veď sa rozvádza či sa práve rozišiel s partnerkou, je celý frustrovaný zo seba aj z celého sveta, nepozná ani svoju Cestu tu na Zemi, vďaka čomu by mohol byť na seba aspoň troooošku hrdý a dokonca si ťa využíva kvôli ďalšej trofeji na stenu či ako dôkaz pre kamarátov, aby svoju pýchu v ich očiach nestratil, aby ho oceňovať za NIEČO mohli.
 • Potrebuje vnímať, aká si ty fantastická žena. A aj keď práve pre ten obrovský rozdiel medzi vami (veď on sa zatiaľ vo svojich myšlienkach ponižuje) on nie je schopný uveriť tomu zázraku, že si si jeho vybrala ako rovnocenného partnera do svojho života a v ňom vidíš svoje budúce šťastie, predsa nech si všimne v sebe vďaka tebe v ňom ukryté možnosti, a kvôli tej vďačnosti, ktorú k tebe cíti (veď ho dokážeš zdvihnúť na vyšší level spokojnosti sám so sebou), bude schopný si ťa nakoniec vybrať ako rovnocennú partnerku, ktorú si od tej chvíle bude ešte väčšmi vážiť a uctievať.

Subjektívne sa on môže cítiť ako veľmi problematický, spravidla ale ti to ukazovať navonok jasne, že nebude. Má v sebe zakódovanú potrebu byť silným, ibaže v tomto období ešte nevie, čo presne tá sila znamená. Nevie, že sila sa rovná vonkajšiemu úprimnému prejavu vnútorných (aj neistých či frustrujúcich) emócií a pocitov. 

Cíti sa byť sám vo svojich očiach jedným problematickým klbkom. Takýto má zo seba v tejto chvíli pocit, nech pózuje akokoľvek inak. 

Ostáva jedna otázka….

…. či sa vieš dotknúť jeho podstaty a sa pripojiť k tejto realite, alebo ostávaš pri jeho výhovorkách a sa zasekneš v tej neistote, ktorú z neho neustále cítiš,

…. či vieš byť pri ňom dôverou, silou, vytrvalosťou, húževnatosťou v prítomnosti jeho duše.

Nie to je podstatné, či si ťa už on vybral. Vykašli sa na to a sa staň pre neho Ženou, akou si stále túžila byť.

Nevyhneš sa risknutiu svojho ega.

Nedá sa ho k sebe zvádzaním prilákať na dlhšiu dobu, aj keď pre neho pokušením je skoro každá, trošku bližšie sa pohybujúca žena. Je zbytočné ho rôznymi ženskými taktikami priviazať k sebe, ak nechceš počítať s neskorším sklamaním sa v ňom (lepšie povedané v sebe). Časom aj on príde na to, kým v skutočnosti si a uvedomením si neúprimnosti sa vzťah rozpadne. 

Ak ťa ten muž natoľko nenadchne, že by si sa cítila na prekonanie svojho ega, a by si sa mu najradšej hneď teraz ukázala v tej svojej úplnej nahote tela i duše, tak ten krok jednoznačne SPRAV. Ak mu nie si pripravená ukázať zo seba všetko to, v čom si najlepšia pre neho na svete a ak, aj keď ti neodpíše ani  na piatu správu, nenapíšeš mu šiestu podobne jasnú a úprimnú tak najkrajšie, ako len vieš, tak si ho naozaj nezaslúžiš. Ani to šťastie ti tým pádom nepatrí, ktoré v  tejto chvíli či neskôr ti on dokáže dať. Nie on je ten, s ktorým to máš zažiť. 

Nevyberá si ťa? 

Ak si ťa nevybral ešte, tak ho maj odvahu viac zbožňovať. Odváž sa mu ukázať, že ty si si jeho už vybrala, spôsobom, aby ťa vnímal.

On neuteká pred tebou – toto jedno si zapamätaj.

Neber jeho slová a reakcie osobne, kým k rozhodnutiu nie je ešte pripravený. ON SA BOJÍ ZMENY, ktorú jasne cíti, že by pri tebe mal uskutočniť. Zmeniť niečo, čím si bol doteraz presvedčený, že robí najlepšie na svete a svoje vzorce prenechať minulosti, vstúpiť do nových frekvencií lásky, je pre jeho myseľ niečo nepredstaviteľné, až nemožné. Svoje srdce počúvať zatiaľ pripravený tiež nie je, a preto mu v podstate z toho uhla pohľadu, odkiaľ sa na celú situáciu pozerá, neostane nič iného, než ostať tam, kde je.

Buď sa vďaka tebe osmelí a spraví potrebný krok, alebo nie. Tebe ostane jedine ho svojou vlastnou vnútornou silou a intuíciou podporovať a uznávať aj tie jeho najmenšie krôčiky, ktoré sa odhodlá spraviť. 

Jednoduchšie je mu si ťa nevybrať, než spraviť potrebnú zmenu v sebe samom. Keďže na takúto veľkú zmenu on pripravený nie je, dokonca si myslí, že by sa ani nedokázal prekonať, tak si ťa radšej nevyberie. 

Preto čo je tvojim poslaním voči mužovi, ktorého zo srdca miluješ? 

Asi už tušíš, milá žienka Zeme…. áno: DôVEROVAŤ v ňom, aby pocítil: on to dokáže, veď teba má stále pri sebe a si mu veľkou inšpiráciou. 

Čo robia ženy namiesto tohoto jednoduchého kroku?

 • Stoja pri mužovi?
 • Podporujú ho?
 • Môže on v partnerke cítiť tú oporu, ktorú potrebuje k tomu, aby dokázal vykročiť k cieľu, ktorý v sebe vníma, ibaže sám tú ODVAHU k tomuto kroku nedokáže nabrať?
 • Si tam pre neho STÁLE, nech sa deje ČOKOĽVEK?
 • Prijímaš ho takého, aký je, nech je akýkoľvek chladný, neprístupný?
 • Podporuješ ho, aj keď spraví tak “závažnú” chybu, že pokukáva či nedajbože sa aj vyspáva s inými ženami?
 • Cíti v tebe aj vtedy tú ISTOTU, že pri každých okolnostiach jeho vyberáš a ho miluješ, aj keď je tak nerozhodný?
 • Cíti, že v ňom veríš, aj keď on sám v sebe nie? 

Nehovorím, že sa znásilňuj a vytrvaj pri ňom, keď tak necítiš. Ale ak áno, potom mu to JASNE a ZRETEĽNE DAJ NAJAVO. Jedine vďaka tvojej sebaistej podpore sa bude vedieť RAZ ROZHODNÚŤ – a nemôžeš vedieť, kedy tá chvíľa, nastane a či vôbec. Každopádne je na tebe, ako cítiš a či s ním NAOZAJ svoj život tráviť túžiš. Táto jeho nerozhodnosť v podstate je obdobie tvojej skúšky. On podvedome skúma, či práve jeho miluješ so všetkými prejavmi, ktoré k tebe zachováva. Nemôžeš sa za to na neho hnevať (akože môžeš, keď chceš, len takáto cesta nikam nevedie). On si iba chce byť istý, že nielen LIPNEŠ na ňom KVôLI niečomu, ale ho SKUTOČNE MILUJEŠ, z celej tvojej hĺbky. Muž proste tak funguje, či sa ti páči alebo nie. On si ťa vyberie, keď pocíti, že si ho PRIJALA so všetkým tým, kým v tejto chvíli on JE. 

Aj ja som spravila mnoho chýb, z ktorých som sa poučila a teraz už viem a vidím jasne, ako DOKONALE je tento žensko-mužský princíp postavený, ako DOKONALE tá polarita medzi ženou a mužom funguje, a sa môže v bdelosti prejaviť až vtedy, keď sa prederieme dualitou a sa z ega dokážeme presunúť do vedenia svojho srdca. Akonáhle začneme rozmýšľať srdcom a objímeme svoje ego na úrovni, kde sa zjednotíme sami so sebou, môžeme byť v bezpodmienečnom prijatí aj s partnerom….. (Tu slovo bezpodmienečnosť chápem podľa vyšších princípov nášho bytia. Nepozerám na ňu z dualitnej vrstvy ako obetavosť NAD naše hranice, ale prepojenosť cez dušu). 

Teraz už aj to viem, že muž neuteká pred tebou, ale pred potrebnou zmenou. Nevie si mysľou presne vysvetliť, kam tie kroky, ktoré v sebe cíti, že by mal vykonať, vedú. Kým chce všetko dokázať a pochopiť cez hlavu, je nad slnkom jasnejšie, že sa rozhodnúť srdcom nemôže, veď mu zatiaľ ani nedôveruje. 

Veľmi dobre vie, že jeho život spolu s egom exploduje pripustením si rozhodovať sa srdcom. A aj keď by potom nejakým zázrakom ožil a to mocné kúzlo prežil, vie, že nebude schopný sa vždy prekonať. Preto ťa radšej už dopredu odmietne, než že by ťa sklamal. Nevie ešte, ako by v tvojich očiach vyrástol, keby začal byť k sebe aj k svojmu vnútru úprimný.

Nepočúvaj jeho SLOVÁ. Cíť jeho nároky a nasýť deficity, ktoré v sebe pociťuje. Keďže muž ťažko prekonáva obdobia zmien sám, bez partnerkinej prítomnosti, od niekoho tú pomoc, ktorú potrebuje, vždy prijme. Od tohoto momentu sa rozhodlo o jeho osude, keďže partnerom sa stane žena, ktorá mu v tomto ťažkom a bezvýchodiskovom období pomôcť dokáže spôsobom práve takým, akým on pociťuje za potrebné. 

Kľúčom si teda aj v tomto prípade ty: žena, priateľka, kamarátka, milenka, susedka…. je úplne jedno, akú rolu TERAZ v jeho živote vykonávaš, lebo podstatné stále bude, aký POCIT z teba on ako muž bude mať. Keď sa môže pri tebe cítiť slobodne a v bezpodmienečnom prijatí, tak je rozhodnuté ešte predtým, než ti to aj vysloví alebo ťa požiada o ruku. Neočakávaj, iba buď tou Ženou, ktorou byť si stále túžila. Viac nepotrebuješ (ale ani menej). 

Vráťme sa k sebe samej a muž sa vráti do svojej mužskosti vďaka nám tak isto, ako sa to podarilo nám, ženám….. a si ťa vyberie. 

okh. 


Ako začať a vytrvať? Ako sa stotožniť s tou novou Ja, ktorou sa postupne stávam?

Rada Ťa na ceste vzťahov a sebaspoznávania naďalej usmerním v rozšifrovaní svojho vnútra, a dostaneš odpoveď na otázky typu: „Ako….?“, „Prečo….?“, „Kedy….?“ atď.

Veď  V TOM SOM DOMA – pre Teba.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

 • buď cez fb chat    
 • telefonicky    
 • videohovorom alebo     
 • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram