Hmmmm…. ešteže môžem….  

Porozprávam vámmoji milí kamarátimôj najnovší (a často sa opakujúci) príbehktorý niektorým z vás možno otvorí oči, možno zarazí dych, a ostatní to cítite tak istoako ja. 

Téma: Prečo sa nevyspím s niekým?

Téma, ktorá pre ešte do svojho poslania neprebudeného muža zamestnáva, bola: prečo už nejdem konečne ďalej, prečo sa trýznim, prečo odriekam sex a erotiku kvôli jednému mužovi. Rozumiem ja veľmi dobre takému chlapovi, ktorý, aj keď znásilní svoju dušu pre aspoň nejaký ten pocit úspechu, nepochopí vedomú ženu, ktorá sa netrápi, iba sa nechá viesť svojim vnútrom, ktoré jej hovorí jednoznačne Z DUŠE: “Milujem HO a nepotrebujem “mať sex” s NIEKÝM….”. Keď už žijem cez dušu, nikdy mi nebude stačiť niečo len telesné, vyprchnuté, chladné, ego-navyšujúce.

Tu som rozpísala pár “logických” a v dnešnej dobe “každým” uznaných a schválených argumentov k tomuže  sa dá chladnokrvne s hocikým vyspať, kto sa ti aspoň trošku nejakým spôsobom zapáči 

 1. veď si nádherná žena, žiadaná a múdra 
 2. veď sex je ľudská potreba 
 3. veď sa prečo neuvoľníš?
 4. veď si prečo neužívaš život takako aj ostatní?
 5. veď sa len trápiš
 6. veď on sa  nevrátikeď ten krok doteraz nespravil  
 7. veď on ťa nemilujekeď nie je aj teraz s tebou 
 8. veď sex je ľudský a ty si predsa tiež človek – potrebuješ ho, ako každý 
 9. veď aspoň to skús a uvidíšže TO dokážeš  
 10. veď ti roky idú  
 11. veď nemôžeš čakať na neho do konca svojho života  
 12. veď  choď ďalej  
 13. veď sa  otvor inému chlapovi a s ním môžeš mať tiež dobrý vzťah 

…. a ten naj-…. (ani neviemako sa mám k tomu vyjadriťnajsmutnejšínajtrápnejšíči   najodpudivejší?) dôvod k môjmu odmietaniu sa vyspať s niekýmkoho   nemilujembol 

+1: veď ho môžeš tajne milovať….  

Chápete???? Proste sa mi mozog zastaví nad ľudským sebectvom, v takej miere stotožneným sa s egom, že si človek už ani nevšimne rozdiel medzi sebou a zvieraťom….  

Povedzte mi niektoprečítajúc ešte raz tieto predošlé body: v ktorom – možnokeď  chceme zavrieť nielen jedno oko, ale jeden a pol oka, tak – okrem toho poslednéhoktorej výhovorke cítiť ľudskosť? Cítiť uvedomenie si tohože my nie sme  zvieratá, ale ľudia s možnosťou cibriť svoje vedomie a povstať z radu nevedomých  bytostí do nádherných Ľudíktorí  si vedomí svojich nekonečných  možností žiť lásku cez srdce a nebyť iba pudovým tvoromVnímať seba ako krásuktorá VIE, kým je, čo a prečo robí? VIDIEŤ SA z vyššej perspektívy a ROZUMIEŤ dianiam v sebe a tým aj okolo seba 

Zopár “PREČO?” k téme sexu (bez odpovedí – veď všetky máme v Sebe)

 • Prečo  byť jedno, s kým si zasexujem 
 • Prečo je intímny život s druhým človekom tak degradovaný až na zvieraciu úroveň 
 • Prečo si niekto MYSLÍ, že vyspať sa s niekýmkto sa nám trošku z nejakého dôvodu zapáčistačí k  energetickému spojeniu sa?  
 • Prečo by malo byť NORMÁLNE podľahnúť pudom, a svedomie či srdce a celú našu dušu (teda sebadať niekde na vedľajšiu koľaj 
 • Prečo sa ľudia nechcú pozrieť do zrkadlaktorý im jasne ukazuje správne  konanie 
 • Prečo sa necháme stiahnuť sa niekdekde sa klameme a podvádzame nie  partnera/partnerku, ale SEBA?  
 • Prečo klesáme  do takej temnotykde  ani my samých seba nevidíme 
 • Prečo sa ponárame do bahna nevedomiakde sa koniec-koncom necítime dobre 
 • Alebo nám je prečo vyhovujúce nepriznať sa tohože sa trápimelebo nie  sme šťastní 
 • Prečo si myslímeže sa šťastným cez sex s HOCIKÝM staneme 
 • prečokeď sa s našou životnou láskou stretneme čistotu nedokážeme prijať 
 • Prečo sa chceme radšej ďalej trápiť a si to dokonca ani neuvedomiť 
 • Prečo by som sa mala znásilniť a ten môj krok si ani nechcieť uvedomiť 
 • Prečo zneužiť svoje telo zatože by som mohla ďalej klamať…. Sebe 
 • Proste prečo sa radšej nepriznať tohože sa nedokážem ovládať a nechám sa viesť tými nízkovibračnými energiamiktoré dokáže aj každé zviera 

Veľmi dobre poznáme dôvod ostať v nevedomívšetciktorí tento článok   čítame…. nebudem to rozoberaťRadšej sa pozrieme ďalej na POCIT, ktorý je  úprimný 

Moja odpoveď  na otázku “Prečo si  nedovolíš užiť si sex?”, je stále tá istá: 

Lebo milujem.”  

Milujem seba a milujem dušou 

Milujem Jeho a nie hocikoho (o HOCIKOM a NIEKOM som písala dávnejšie zvlášť článok – môžete si tiež prečítať: https://www.okharmony.eu/?s=Pre%C4%8Do+nem%C3%A1%C5%A1+niekoho).

Milujem ako vedomá, citlivá, emočne a mentálne (nielen fyzicky) zrelá žena, ktorá vníma toho muža ako seba, lebo sú jedným. Ako by som si mohla UŽÍVAŤ sex s niekým okrem Neho? Kto by dokázal milovať sa s človekom, ktorý nie je on sám – mysliac tým: keď som spoznala seba aj svojho dvojplameňa, s dušou takou istou, ako je aj moja, Muža s veľkým M, ktorý síce práve prechádza hlbokým tmavým lesom, ale kde sa cítim Doma, ako by som sa mohla cítiť v láske s niekým, koho nemilujem? Ako by som si mohla celou svojou bytosťou užiť sex, keď by som do takej pudovej záležitosti mohla zapojiť iba moje telo? Ako by som sa mohla až tak silno oklamať, že by som z mojej vedomej celistvosti dokázala vylúčiť svoju bdelú myseľ, svoje zrelé emócie aj svoju dušu (kým aj som)???? Ako si užiť fyzickú sexualitu bez všetkého ostatného, kými ešte okrem tela som? Ako sa oklamať pre pár orgazmov, keď cítim “svojho” muža zjednoteného so mnou na všetkých ostatných úrovniach okrem fyzickej, keďže sa s ním práve na tomto leveli nemôžem momentálne byť prepojená, a nahradiť ho niekým, s ktorým budem spolu maximálne na tej fyzičnosti? Ako vypnúť celú seba, len aby sa tie pudy mohli prejaviť? A hlavne: prečo by som to mala spraviť? Aký dôvod mám k tomu nájsť, intímne sa prepojiť s nemilovaným mužom, pustiť do seba energiu živočíšneho druhu a si nahovoriť, že som sa náhle vďaka tým orgazmom stala šťastnou? Prečo si niekto ešte nahovára nepodstatnosť ostatných našich tiel okrem toho hmotného?  

Nechce sa mi takú nevedomosť ďalej rozoberaťKaždý vedomý človek vie, o čom tu celý čas píšem, lebo sa za svoje POCITY nehanbí. A preto, Ženy a Muži, vám rozprávam dookola iba o jednej “veci”, a tým je LÁSKA. Ak sa človek miluje nie je možné prepojiť sa iba na niektorých z úrovní  úplnostiDuša by trpela a predsa nebudem trápiť milovaného Seba.  Nepôjdem proti Sebe a neznásilním svoju dušu pre zážitokktorý ona   nepotrebuje zažiťlebo dobre vie, kým je. Jednak pozná svoju hodnotu, ale hlavne pozná dušu, s ktorou sa túži prepojiť a ktorá je jediná v celom Univerzupri ktorej sa cíti JEDNÝM.  

Je potrebné ešte k tomu niečo vôbec dodať?….  

Nie, nevyspím sa s niekým len preto:  

 1. lebo som krásna a aj sexuálne žiadaná žena  
 2. lebo mi povie niekto pár pekných slov či ma pohladí po vlasoch (nezaujímajúc sa, či s tým aj ja súhlasím)  
 3. lebo on má svoje pozemské presvedčenia a nevidí ďalej od svojho tela 
 4. lebo si niekto MYSLÍ, že by som mu mala DOKÁZAŤ, že sa viem uvoľniť 
 5. lebo niekto je natoľko nadržaný, že sa nedokáže povzniesť nad svojou fyzičnosťou 
 6. lebo ma ponížením a vyvolaním pocitu viny chce dostať tam, že by sa mu ego mohlo vytešovať, kebyže ma predsa len získal do postele 
 7. lebo on je na nízkych vibráciách a neznesie moje vyššie, tak ma potrebuje stiahnuť, aby on mohol ostať vibračne nado mnou 
 8. lebo si nevšimne, čím je vedený: egom a nie cez srdce 
 9. lebo si LOGICKY vysvetľuje a MYSLÍ, že sa moja láska nevráti…. aj keby nie, tak čo to znamená? Že sa mám oddať niekomu, koho nemilujem?…. 

Moje vnútorne precítené “argumenty” pre tých, ktorí ešte stále nepochopili, prečo sa vedomá Žena nevyspí s nikým iným okrem muža, ktorého celým svojim srdcom miluje: 

 1. “Veď si nádherná žena, žiadaná a múdra.” – hehe, ešteže som aj múdra, nielen žiadaná a práve preto sa nevyspím len tak pre fyzickú naplnenosť, aj keď som krásna, keď viem a v sebe cítim prirodzenú potrebu milovať sa s mužom, ktorého skutočne cítim, nielen na leveli fyzického bytia, ale prepojiť sa s ním túžim aj na ostatných úrovniach, lebo úplné (nielen fyzické, aj emočné, mentálne a duchovné) uvoľnenie a naplnenie nastane jedine v tej celistvosti bytia, ktorá je nad hmotou. 
 2. “Veď sex je ľudská potreba.” – áno, presne tak: ĽUDSKÁ, nielen zvieracia (!!!!), preto sa nevyspím ako nejaké zviera s druhým zvieraťom, jedine ako Človek s Človekom. 
 3. “Veď sa prečo neuvoľníš.” – nestačí mi fyzická uvoľnenosť, lebo som vedomá Žena a nie nevedomé dievča, ktoré muži využívať môžu. 
 4. “Veď si prečo neužívaš život tak, ako aj ostatní.”  – nie som hocikto a si vážim svoju bytosť natoľko, že by som počúvala svoju dušu a otvorila som sa k nej celým svojim srdcom. 
 5. “Veď sa len trápiš.” – možno sa to zdá tak tým, ktorí by sa trápili bez sexu, ja som ale šťastná a hrdá na seba, lebo som pochopila aj niečo viac, než iba pudovú záležitosť sexuality. 
 6. “Veď on sa už nevráti, keď ten krok doteraz nespravil.” – ja stále verím, lebo ho milujem a on mňa tiež…. láska je nado všetko. 
 7. “Veď on ťa nemiluje, keď nie je s tebou.” – fyzická neprítomnosť nevylučuje citlivosť cez srdce…. často nás zastavuje ego pred skutočnou láskou, ale časom uvedomenie a pochopenie otvára aj bojácne a zavreté, chladné srdcia. 
 8. “Veď sex je ľudský a ty si predsa tiež človek, potrebuješ ho, ako každý.” – áno, som človek a si budem aj sex užívať práve vtedy, keď príde ten správny čas so správnym Mužom. 
 9. “Veď aspoň to skús a uvidíš, že TO dokážeš.” – nie je otázne, či by som dokázala, keby som sa naladila na svoje hmotné telo a vylúčila na chvíľu ostatné moje telá, ibaže to už nepotrebujem spraviť…. nepotrebujem si dokazovať, čoho som schopná a či, lebo VIEM. 
 10. “Veď roky idú.” – áno a tomu sa teším, lebo práve vďaka tým rokom, ktoré prešli (a ešte prejdú), som sa dopracovala (a makám na sebe ďalej) k uvedomeniu si seba a toho, že nie som iba fyzické telo. 
 11. “Veď nemôžeš čakať na neho do konca svojho života.” – nemôžeeeem?…. 
 12. “Veď už choď ďalej.” – idem stále ďalej a ďalej, a v srdci nesiem so sebou aj Jeho. 
 13. “Veď sa už otvor inému chlapovi a s ním môžeš mať tiež dobrý vzťah.” – pravda: DOBRÝ vzťah by som mohla mať, ale nie uspokojujúci a naplňujúci…. ja sa už neklamem a s menej ako s dokonalým vzťahom sa neuspokojím…. už nerobím kompromisy…. mám čas: počkám na Neho. 

…. a ten naj-…. (ani neviemako sa mám k tomu vyjadriťnajsmutnejšínajtrápnejšíči najodpudivejší?) dôvod k môjmu odmietaniu sa vyspať s niekýmkoho nemilujem, s odpoveďou na ňubola 

+1: “Veď ho môžeš tajne milovať….” – ja ho milujem NE-tajne…. ďakujem za tip. 

okh. 

——–————– 

Rada Ťa na ceste vzťahov a sebaspoznávania naďalej usmerním v rozšifrovaní svojho vnútra, a dostaneš odpoveď na otázky typu: „Ako….?“, „Prečo….?“, „Kedy….?“ atď.

Veď  V TOM SOM DOMA – pre Teba.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

 • buď cez fb chat    
 • telefonicky    
 • videohovorom alebo     
 • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram