Nedá sa niekoho milovať, ak ho nepoznám. Preto sa treba spoznať. Tu ale teraz nemyslím spoznať jeho konkrétne reakcie, napr. či chrápe, ako nadáva, aké biele má zuby pod širokým úsmevom či aké je jeho obľúbené jedlo (aj keď jasne, že aj tieto fyzické prejavy sú podstatné k spolužitiu), myslím tu hlavne na to, aby sme SPOZNALI, ako od prírody funguje žena a ako muž, aby sme vedeli, v čom sú tie najmarkantnejšie rozdiely medzi nami. 

Keď niekoho spoznáme a tým ho prijmeme, prestaneme sa ho báť. Naše hlboké vzorce a presvedčenia sú zrazu odbúrané a my sme slobodní. 

Plno kritických myšlienok vypadne z nášho bežného fungovania, sarkazmus bude zbytočný, irónia nebude na mieste. Všetky negatívne a štipľavé poznámky, pripomienky a súdenia odpadnú z nášho batohu zranení. Našu myseľ nebudú preplňovať myšlienky, ktoré nie sú stavebným materiálom k správnemu fungovaniu Človeka.

Vznikne priestor na Pravdu.

Začneme viac POČUŤ SEBA, cez intuíciu k nám prichádzajú odkazy duše. Myseľ nám ten POCIT cez srdce pretransformuje, aby sme rozumeli kódom nášho vnútra, ktorým SME. 

Perfekcionizmus a prísnosť podstatné už nebudú. Bdelou ľahkosťou dôjdeme k oveľa intenzívnejším poznatkom a dosiahneme v každom smere oveľa viac, než len egocentrickým rozmýšľaním. Srdce nám porozpráva našu Cestu duše, po ktorej kráčať máme a naše ego sa postupne pokorí a začne spolupracovať.  

Spolupráca v nás iniciuje pocit spolupatričnosti aj medzi partnermi. Pochopením seba budeme rozumieť aj partnerovi/partnerke. Naše zladené ženské a mužské aspekty sa budú cítiť doma a v harmónii.

Týmito zmenami prechádzam aj ja, odkedy sa sledujem a sa odovzdávam Životu. Preto môžem povedať a dokonca pre ego-myseľ aj garantovať: TO funguje. 

okh.


Rada vám všetkým na ceste svojho sebaspoznávania, naďalej pomôžem v rozšifrovaní svojho vnútra. Veď  V TOM SOM DOMA – pre vás.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

  • buď cez fb chat    
  • telefonicky    
  • videohovorom alebo     
  • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram