Kedy je muž zaujímavý pre ženu?

On ju očarí svojou úprimnosťou vo svojej zraniteľnosti. Nech je v akejkoľvek situácii, nezačne sa HRAŤ NA NIKOHO. Musí byť sám sebou. Nechce utajiť či potlačiť v sebe Seba, ale sa vedome otvorí. Nehanbí sa za Seba. Je prijatý sám sebou vo svojej hmotnej nedokonalosti a tak isto má v úcte aj ženu vedľa seba. 

Keď žena tíško počúva a je tebou unesená, vtedy si pre ňu zaujímavý a neprekonateľný. Keď ale ty sám seba chceš prekonať, jej záujem si v tom momente stratil. Ona totiž v tej chvíli NECÍTI tvoju autenticitu.  

Maj ODVAHU byť úprimnejšie nedokonalým.

Žena ti bude partnerkou v tvojich výzvach, v plnení tvojho poslania, nie ale v za každú cenu prekonateľnom ne-Človekovi. 

Žena vidí, aký si fascinujúci a okúzľujúci, že máš ODVAHU byť tým, kým aj SI, nechceš sa pred ňou ukazovať v iných šatách: nie si ani o chlp viac, než práve SI, nepredvádzaš sa, nechceš ju oklamať, a nie si ani menej od toho, kým práve SI, že by ťa mohla alebo mala ľutovať, aký si chudáčik nešťastník. A ak sa necítiš odvážnym, tak sa o tom JASNE VYJADRI. Vedz, že tým v jej očiach VYRASTIEŠ. A vo svojich tiež. 

Aký máš teda vplyv vo svete?

Kedy si nezabudnuteľný?…. Keď si PRAVDIVÝ. 

Keď sa nehanbíš za to, kým si a nechceš sa javiť iným (z ega), ale vieš, že tak isto, ako iný VEDOMÝ človek, aj ty sa vyvíjaš ďalej, zaoberáš sa so svojim vnútrom a tým už nikdy neprestaneš. Stalo sa to tvojou záľubou aj zábavou. Tak sa približuješ k svojej originálnej bytosti zo dňa na deň. 

Úchvatný si: 

  • keď si nadšený 
  • keď nerozmýšľaš nasilu 
  • keď v podstate ani nie na ženu koncentruješ svoje ego 
  • keď nie JEJ chceš za každú cenu vyhovieť a sa pred ňou najviac očarujúco predviesť
  • keď nie na ňu chceš zapôsobiť a nijak ju nechceš ovplyvniť 
  • ale keď len tak uvoľnene, voľne, oslobodene sám sebou si. 

TO v jednom prípade ide SAMO OD SEBA…. vtedy, keď máš niečo, čo ťa zaujíma natoľko, že vieš o tom ODUŠEVNENE ROZPRÁVAŤ. Vtedy si Mužom. Skutočným Mužom. Nech je to HOCIČO, ale nech ťa to BAVÍ. OTVORÍŠ SA SVETU a tým aj svojej partnerke. Vtedy si pre ňu OČARUJÚCI. A vtedy, v tej uvoľnenosti dokážeš ŽIŤ. Žiť seba vo svojej prirodzenej podstate, čo obsiahne aj schopnosť zaoberať sa s ňou. Práve preto, lebo si uvoľnený. Nepotrebuješ na nič tlačiť, nemáš v sebe napätie a neMUSÍŠ rozmýšľať, nie si nútený ničomu…. všetko PLYNIE, všetko ide SAMO. 

Ten, kto je frustrovaný, je sebec, ktorý len pózoval dokonalosť, ale zvnútra je nešťastný. Ten je pre ženy priesvitný. Ona ho VIDÍ a ČAKÁ na Muža-Kráľa. Nie takého, ktorý kraľovať CHCE, ale ktorý KRAĽUJE. Nemusí sa pretvarovať a hrať sa na kráľa. Je ním. 

Keď si vo vnútri slobodný a nielen sa na slobodného hráš, si zároveň aj úchvatný. 

Prvé, čo ťa v tvojom živote k spokojnosti dovedie, je KROK, ktorý si doteraz NIKDY nespravil.

Najčastejšie sa začína SEBAREFLEXIOU. Začne ťa zaujímať tvoja cesta a tvoj zmysel bytia tu na Zemi v tomto fyzickom tele. Začneš sa zaoberať sám so sebou, nie ale sebecky, ako doteraz, aby si sa v najlepšom svetle mohol prejaviť pred svetom, ale sa obrátiš DO SEBA, kde sa OBJAVUJEŠ. Poznanie seba samého ťa tak nadchne, že TO bude tvojim prvým CIEĽOM – spoznať sa ešte viac. Tento cieľ ťa tak zahltí, že pôjdeš za ním, nech sa deje čokoľvek. V živote možno prvýkrát ťa niečo bude tak zaujímať, až sám budeš prekvapený a unesený zo seba. Budeš žasnúť z toho, aké SÚVISLOSTI objavíš vo svete, čo sa teba a tvojho vnútra týka. Na chvíľu ťa to oslobodí, kým nezačneš hľadať aj zmysel toho objavovania sa a nebudeš CÍTIŤ potrebu ROZDAŤ SA SVETU. Vtedy nájdeš svoje POSLANIE, vďaka ktorému vyštartuješ nenormálnou rýchlosťou – pod jednou jedinou podmienkou: ak si to sebe DOVOLÍŠ ZAŽIŤ.  

To, čo teba zaujme, zaujme aj partnerku, ktorá ťa v skutku miluje. Ona je nadšená a očarená tebou, keď práve JEJ rozprávaš o SEBE. Keď sa nehanbíš za seba, za svoje sny, za svoje útrapy a za nič na svete. Proste keď si sám sebou, bez hier, bez manipulácií, bez ega. Keď sa ODDÁŠ SEBE a tým aj JEJ. Tvoja ZRANITEĽNOSŤ je MAGNETOM nielen pre ňu, ale aj pre celý svet. Ten, kto je bdelo autentický, bez výnimky očaruje a vzrušuje. 

Ten, kto si trúfne ukázať aj svoju osamelosť, odkladanie si podstatností, svoju nedokonalosť či nezrelosť pravdivo, spolu s frustráciou v sebe či s tým, že na niečo nevie odpoveď alebo nemá odvahu to spraviť, aj to, ako sa trápi a je v bludnom kruhu, z ktorého sa nedokáže už dlho vymotať, každý okolo neho CÍTI, že je ODOVZDANÝ, v PRIJATÍ sám sebou tak, ako práve v tejto chvíli JE. 

Žena v takej pravdivosti ho nebude odmietať. Prijme ho a prípadne mu aj pomôže, keď jej dovolí a bude ZA obdobím, keď si CHCE a POTREBUJE všetko si DOKÁZAŤ len ON SÁM. Príde na to, že úprimnosťou zrazu plno bodov a výhod získa.

Jeho autenticita mu pomôže vstúpiť ešte hlbšie do svojho vnútra – až k sebavyjadreniu sa cez svoje poslanie.

Tu príde na rad už aj jeho mužská sila prepojená so ženskou citlivosťou a empatiou, keď začne vnímať aj svoj smer a môže využiť tú zjednotenú, dominantne mužskú energiu (ktorá ho viedla do tejto chvíle k závislostiam). Vymení sa jeho rola z nevedomej bytosti do vedomého Človeka, ktorý tvorí nielen pre seba, ale pre Svet a nie iba kvôli finančnému zisku, ale už aj pre svoje šťastie cez spokojnosť iných tým, čo im zo seba rozdá. 

Zjaví sa tvorivý človek s ďalším potenciálom k takzvanému boju vo svete – nie ale sebeckému. Tvorí zo spokojného seba, pretože sa chce ešte bližšie spoznať. Poznať už nielen seba, ale hlavne byť nasledovania hodným príkladom aj pre ostatných hľadajúcich sa.  

Našiel sa vďaka otvoreniu sa aj k ženským energiám v sebe a preto našiel aj svoj skutočný cieľ, ktorý ho naplňuje.  

Už sa nebojí riskovať, ani ho nezaujíma názor ostatných na neho. Proste JE. Tvorí Seba zo Seba pre seba, pre partnerku a pre celý svet.  

Ženu vedľa seba očaruje tým, že sa zaujíma o skutočného seba cez celý svet. 

Ona z toho cíti jeho pravú mužskú silu, že sa nechá strhnúť do plynutia. Koná, čo má. Presne to, čo ho najviac na svete baví. Je to ON. 

Pre ženu je neodolateľný ten muž, ktorý vie úprimne rozprávať. Vtedy je ním tak unesená, že nemá ani slov. Keď žena veľa rozpráva, ty nie si pre ňu dostatočne zaujímavý. Ak ale ona nedokáže z teba odtrhnúť pohľad, takýto prejav ženy znamená oveľa hlbšie spojenie medzi vami. Vtedy sa to deje, keď aj ty vieš vysloviť seba spolu so svojimi slabosťami, so svojim strachom a aj so svojim plynulom smerovaním do sveta…. keď muž berie so sebou celú ženu. 

Otvor sa k svojmu vnútru, zlaď v sebe žensko-mužskú energiu a nájdeš svoju životnú náplň.

Rozprávaj o sebe partnerke. Ona bude žasnúť…. a ty tiež.

Rozprávaj jej o sebe, o svojich pocitoch, o svojich slabostiach aj o silných stránkach, o tom, ako si sa našiel a vôbec čo všetko si v sebe objavil. Staneš sa šťastným nielen ty, ale rovno aj ona. A nebudeš musieť nič výnimočného robiť, ani sa hrať na frajera. Lebo ním rovno budeš. V každej jednej svojej autentickej chvíli, keď sa nebudeš báť Seba a tým ani jej. Ľahkosť ťa nadnesie nad každú prekážku a výzvy zdoláš jednoducho. 

Muž sa pre ženu stane najzaujímavejším vtedy, keď jej dokáže vysloviť: “Poď so mnou, miláčik, dobyme svet spolu. Milujem ťa a rád budem s tebou spolupracovať na našom spoločnom projekte. Ak ma budeš potrebovať, budem ti stále k dispozícii. Môžeš sa na mňa spoľahnúť. Som tu pre teba.” 

Jediné kritérium je: ODVAHA RISKNÚŤ VŠETKO. 

Ak ju máš, si vyhral sám nad sebou aj nad celým svetom. A srdce ženy si získal na celý život.  

Aký rozdiel je robiť niečo z ega preto, ABY si dokázal, aký si skvelý a najlepší, alebo konať citlivo z vlastnej úprimnosti sám k sebe, k partnerke a k celému svetu, však? 

Kým nie si dostatočne úchvatný a fascinujúci, znamená to jedno: zatiaľ si nebol dosť odvážny odhaliť, objaviť a odkryť svoje vnútro. Teda: maj odvahu risknúť svoje srdce a tým získaš aj srdce milovanej osoby, cez ktorú nájdeš Seba s poslaním na tento život.  

Tak sa nezatváraj…. stratíš tým aj ju, aj Seba. 

Otvorením svojho srdca získaš okrem seba aj ženu, ktorá ťa miluje práve pre tvoju ľahkosť v rozvážnosti. Navždy. 

okh. 

Inšpirovaná rozprávaním Istvána Joósa. 

–––———–– 

Rada vám všetkým na ceste svojho sebaspoznávania, naďalej pomôžem v rozšifrovaní svojho vnútra. Veď  V TOM SOM DOMA – pre vás.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

  • buď cez fb chat    
  • telefonicky    
  • videohovorom alebo     
  • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram