Jeden z najväčších zázrakov bytia je ten, keď v druhom človeku uvidíš sám seba, cítiš sa doma a tvojej duši už nič nechýba (max. ego sa búri kvôli zrkadleniu sa). V tvojom vnútri nastal pokoj. 

Pozrieš sa do jeho očí a sa v nich uvidíš tak jasne, ako nikdy nikde a v nikom v tvojom živote doteraz. Došiel si. Vieš, že ďalej hľadať už NIKDY nemusíš. V jeho duši spoznáš seba. Obidve srdcia sa otvoria a nastane rozpamätanie sa vašej spoločnej Cesty. 

Duše sa vrátili domov, našli sa opäť. Zjednotili sa. Nič im nechýba. Cítia, že sú Doma. A sa zamilujú do pocitu úplnosti. 

Ako ale dni bežia, čoraz častejšie sa stáva odzrkadlenie nielen tej lásky, ktorá medzi vami je, ale aj vašich nespracovaných, hlboko ukrytých rán a zranení. Partner ukazuje tvoje slabosti a aj to, ako sa na seba pozeráš. Jeho správanie sa ti jasne dáva najavo, čo v tebe treba prečistiť. 

Keď partner začne utekať sám od seba, znamená iba, že sa aj ty bojíš pozrieť úprimne do svojej tváre. 

Keď tvoju lásku odmietne, je jednoznačné, že je v tebe obrovské zranenie odmietnutia. Bojíš sa, že nebudeš chcený. Nie si si istý v tom, že aj ty si milovania hodný len tak kvôli sebe. Preto cítiš nutkanie neustáleho dávania druhému. Cítiš sa málom. 

Pravidlom u partneroch duší je, že z dvoch nastane celok. Čo z teba chýba, v ňom je ho veľa a opačne. Cieľom je dostať sa cez túto nerovnováhu do pochopenia vašich disbalancií a vyrovnania dávania a prijímania do harmónie. 

Napr. keď má partner strach pred zraniteľnosťou a jemnosťou, ty mu ukazuješ ich potrebu. Alebo ak on kladie dôraz iba na hmotné veci, ty si určite príliš citlivá. A podobne. Byť v extrémoch nemôžeme, keď sa už takto krásne zrkadlíme. V tak blízkom vzťahu sa ukáže všetko a vyjde najavo aj tak ukryť “hodné”, o čom vedome možno ani ty sám nevieš.

Ak ťa rania, vedz, že v skutočnosti aj ty si ubližuješ – svojej duši. Druhý sa napája iba na tvoje pocity. Pochopením tejto vzájomnej pomoci sa môžete zdokonaľovať zo dňa na deň. Vďaka druhej duši obidvaja neustále dostávate šancu k uzdraveniu sa. Pomáhate si navzájom. Lepšie zrkadlo v nikom, než v tvojom duchovnom partnerovi, nenájdeš. On je ten, ktorý ťa donúti k tomu, aby si sa do tohto zrkadla Pravdy pozrel. 

Akonáhle sa stretnete, dostali ste sa zároveň aj na cestu uzdravenia sa – či chceš alebo nie, či sa pred tým schovávaš alebo nie, či sa chceš uvedomiť alebo nie…. proces sa začal a sa nijak nedá zastaviť…. cítiš to. Vnímaš vo svojej mysli postupné zmeny. Vidíš na sebe, kam si sa posunul vďaka vzťahu. 

Keď rozpoznáš strachy, obavy, pochybnosti, zranenia, bolesti prinesené z minulosti, uzdravíš svoje predchádzajúce životy, zhoja sa aj rany, ktoré ste si navzájom spôsobili – veď ste nedokázali inak v tých bolestiach, v ktorých ste sa v tomto vašom živote stretli.  

Ak odložíš nutnosť role obete, tvoj partner sa tiež prestane hrať na páchateľa. Stanete sa rovnocennými partnermi. Nebude cítiť pohnútok k ubližovaniu ti. Ani by si nereagovala precitlivene, veď si sa zo zranení aj ty vyliečila. 

Tak sa môžete postupne liečiť – vďaka druhému seba. Tak sa stanú z dvoch polovičiek dva celky, z nedostatku úplnosť, z trápenia sa šťastie. A tak, ak sa ty zaviažeš k sebe a k láske, udeje sa to smerom k tebe aj zvonka. 

Najväčší zázrak v živote nastane, keď sa dve duše nájdu. Zmocní sa ťa nadpozemský pocit a vieš, že už nič nechýba. Zrazu všetko, čo kruté sa udialo, ti dáva zmysel. Vieš, že si mal prejsť touto uzdravovacou cestou a že tento proces nebol náhodný. Nič nebolo náhodné, nie je, ani nebude. Všetko sa deje pre niečo. Hlavne: všetko sa deje pre teba.  

Už vieš, že tento priebeh a presne ten bol potrebný k tomu, aby si do seba pustil tento zázrak – nekonečnú lásku. 

okh. 

Spracované podľa: Viktória Mohácsi 

–-–——––——-–——–– 

 

Rada vám všetkým na ceste svojho sebaspoznávania, naďalej pomôžem v rozšifrovaní svojho vnútra. Veď  V TOM SOM DOMA – pre vás.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

  • buď cez fb chat    
  • telefonicky    
  • videohovorom alebo     
  • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram