Aj keď je to možno záhada alebo si niektorí z vás povedia, že ne-pravda, čím ďalej, tým viac som presvedčená o tom, že mužom NIE SEX CHÝBA. 

Nepoznáme sa. Všetci sme frustrovaní z toho, čo sa to tu jednak vo svete deje a jednak v nás samotných. Sme v neustálom napätí a práve toto pnutie v nás ako keby iniciovalo nejaké RIEŠENIE, vďaka čomu sa uvoľniť môžeme.  

Prečo sme v napätí? 

Nechápeme sa a nechápeme ani seba. Nevieme, kým sme, preto ani to nevieme, aké je naše poslanie v tomto hmotnom svete. Hľadáme sa, tlačíme na seba a tento neustály tlak musíme cez niečo vyventilovať.  

Závislosti vznikajú práve kvôli tejto nejasnosti v nás: to, že sa nepoznáme, nás vnútorne natoľko irituje, že to nepoznané, ktoré neustále a nesmierne tvrdou prísnosťou všade VO SVETE HĽADÁME, potrebujeme nahradiť niečím, v čom buď sme doma alebo čo už je nami poznané. A tu prídu na rad závislosti, lipnutia a chodenie dookola v bludných kruhoch, z ktorých sa nám zdá, že niet východiska. Stále ale JE…. (o tom neskôr). 

Muži a ich najčastejšia a najľahšia forma odosobnenia sa z každodenného napätia: 

Sex 

…. stále obrovská téma, ktorá zahltí skoro každého NEZRELÉHO (aj keď tvrdé slovo, predsa pravdivé a niekto z mužov ho už znesie, iní ma za to odsúdia… to mi vôbec nevadí) chlapa, ktorý sa buď hľadá alebo ešte ani nie. 

Aké je východisko z tej “sračky”, v ktorej sa s radosťou motáme a sa cítime najviac doma? 

Stačí sa POZASTAVIŤ a sa POZRIEŤ DO SEBA:  

  • Čo tam vnímam? 
  • Čo cítim? 
  • Prečo mám taký nepokoj v sebe? 
  • Čo mám spraviť podľa môjho vnútorného volania (nie podľa ega, ktoré vyžaduje svoju dennú dávku drogy!!!!)? 

A následne TO VYKONAŤ – bez výhovoriek, bez logického vysvetlenia, s veľkou dávkou ODVAHY vystúpiť na (pre ego) neznáme územie a OSTAŤ TAM, kým si nezvyknem na nevypočítateľné, na neisté, zároveň ale (paradoxne) na nikdy doteraz tak bezpečné. 

Cesta nášho srdca nás zavedie k DôVERE. Tam, kde sa nachádzajú Zákony Prírody, podľa ktorých keď konáme, sme šťastní. 

A práve v tej dôvere sa muž nájde. Nájde svoj zmysel pre život (vďaka ženskej energie) v jeho vlastnom osobnom POSLANÍ, ktoré ak bude vykonávať, už nebude musieť vynahradzovať svoju nespokojnosť SEXOM. Posadnutosť odíde SAMA. Bez potláčania, bez chcenia, len cez zážitok spokojnosti sám so sebou. Preto, lebo sa začneme TEŠIŤ zo seba, zo života.

Akonáhle si vážime našu osobu, sme v úcte aj k žene pri nás a PRECÍTIME, že jej chceme dať už “iba” ÚPRIMNOSŤ a LÁSKU. 

Tento POCIT prajem každému mužovi zažiť. Nech sme šťastní všetci. 

okh. 

–——–––—––—– 

Rada vám všetkým na ceste svojho sebaspoznávania, naďalej pomôžem v rozšifrovaní svojho vnútra. Veď  V TOM SOM DOMA – pre vás.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

  • buď cez fb chat    
  • telefonicky    
  • videohovorom alebo     
  • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram