Tú ženu, ktorá svoju kariéru buduje a nepomáha svojmu partnerovi v povzbudzovaní ho a v uznaní jeho odvahy, vnútornej sily a správnej cesty, po ktorej on kráča, čaká samota. Kritizovaním ho, že nerobí vo svojom živote kroky a zmeny, sa on nenaštartuje. Muž potrebuje cítiť vedľa seba múdru ženu vo svojej hĺbke, ktorá v ňom verí a dôveruje v tom, že prekoná všetky prekážky vo svojej ceste a áno, vtedy on tie svoje sny úspešne aj splní. Len popri tom nemôže zabudnúť na ňu….

Aké bludy tu píšem? – zhrozíte sa podaktorí. Veď ako môže kariérny úspech súvisieť so vzťahom a nie iba so samotným jedincom, či bude alebo nie mať aj tú hmotnú sebestačnosť vo svojom živote?

Pozrime sa na to, AKO funguje VEDOMÝ VZŤAH z pohľadu kariéry, a PREČO je tak veľa slabých mužov (myslím tým: nespokojných, lebo neplnia svoje posolstvo, sebarealizácia sa im nedarí a vinia iných – často svoje manželky alebo postavenie dnešného sveta – kvôli svojej neschopnosti VYKROČIŤ K SEBE či neodovzdanosti sa Sebe ako duchovno-hmotnému človeku) a PREČO neúspešné ženy či až príliš zahltené do svojho biznisu sú buď nešťastné alebo samé.

Prečo je tvrdá žena a slabý muž – teda jestvujúci dominantne vo svojich opačných polaritách – nakoniec nespokojný, napriek svojich vybudovaných kariér, alebo práve kvôli nevybudovaných? Prečo ani jeden extrém nefunguje – ani teda prevažne ten tvrdý muž a slabá žena? A napriek všetkému prečo nie jednoducho tvrdosť, vytrvalosť a húževnatosť zvíťazí?

Kde je ten háčik, na ktorý sa zamotali a nevedia sa slobodne do lásky nadýchnuť v tej finančnej hojnosti, o ktorej každý z nich sníva?

  1. Najčastejšia príčina, keď žena k sebe nenašla schopného chlapa, je tá, že sa v minulosti v mužovi (a zároveň aj v sebe) sklamala, pri čom neuvidela príčinu a svoju nesplnenú rolu, kvôli čomu sa ten muž nedokázal zrealizovať (alebo aj sa dokázal, no ona išla ako keby bokom) alebo sa od nej odtiahol a stal sa chladným. Preto ona v sebe uzavrela tú svoju ženskú časť a radšej začala kráčať ďalej v mužských energiách: z princezničky sa zrazu stala amazonka, ktorá zvládne všetko a sa neskôr čuduje, prečo od nej chlapi náhle utečú, keď je tak šikovná a múdra. Samozrejme, v tomto svojom štádiu vývoja nevidí, že sa stala “mužom”, a tým sa jej rovnaká energia neprestajne vyhýba alebo k nej príde citovo nezrelý muž. 
  2. Mužov kariérny neúspech veľmi často tkvie v tom, že jeho silné ego a zaťatosť chce najprv dokázať svoju schopnosť vybudovať svoj biznis sám. Myslí si, že to sebatrýznenie a konanie v tých tvrdých energiách ho činí Mužom a žena ho až vtedy bude a môže obdivovať, keď jej dokáže svoju silu takýmto krutým a tvrdohlavým spôsobom. Pri čom zároveň aj on zabudne na svoju druhú polaritu (alebo sa od nej vedome odtiahne), kvôli čomu vzťah ztroskotá (alebo pri najmenšom nefunguje dostatočne šťastne). SPOLUPRÁCA a UZNANIE POTREBY ŽENSKEJ JEMNEJŠEJ ENERGIE zo svojich činov vylúčil, stal sa prísnym na seba, tvrdým, je v napätí a preto nakoniec ostane sám, bez partnerky, alebo na ňu nechápavo pozerá, prečo môže mať vôbec nejaký problém, keď on je tak úspešný a hrdý na seba. Tiež si neuvedomí v tom pocite vlastnej dôležitosti, PREČO OSTAL SÁM, bez ženy, aj keď jej postavil rovno vilu či kúpil najmodernejší a najdrahší Mercedes, totižto v tom zhone za peniazmi uzavrel v sebe porozumenie, ochotu milovať, úprimnú radosť a bdelosť, ostal iba nátlak a prísnosť bez jemnosti. Je v ňom tiež nerovnováha ženskej a mužskej energie tak, ako pri žene-nekráľovnej. 

Presne a jedine tá ich nezrelosť a nedospelosť v jemno-hmotnej energie ich činí frustrovanými, kým si to nevšimnú, nepozastavia sa pri tom a nedovolia si rozvinúť v sebe obidve svoje polarity, čím predpokladom je uzrieť to svoje ego a učiniť ho takým spôsobom neškodným, že by nad nami nemalo moc. To znamená: objať ho srdcom a uznať ho ako skvelého POMOCNÍKA.

AKO a KEDY sa staneme Kráľom a Kráľovnou?

  • Kráľom sa muž stáva po uvedomení si svojej neustálej potreby dokazovania si seba ako dostačujúceho pre ženu, prijme sa ako nedokonalý, ženu spolu so svojou prácou miluje a tým sa SAMOVOĽNE stáva dokonalým a spokojným sám so sebou, darí sa mu v každom smere a CÍTI svoju SLOBODU už nie cez manipulačné získanie si ženy či skrytým ľutovaním sa nad svojou nedokonalosťou, ale práve cez otvorenie sa aj k zraniteľnosti, možnosti urobiť aj chybu vo svojom živote a prístupu ZRELÉHO ZODPOVEDNÉHO chovania sa k Sebe ako k duchovnej bytosti v hmotnom kabáte. 
  • Kráľovná zo ženy bude po dozretí vo svojich emóciách, teda ak prestane od muža očakávať, začne stabilne konať a popri tom nezabudne na svoje srdce, čím sa jej podvedomá potreba visieť na mužovi pretransformuje do uzretia a uznania vedľa seba muža nie ako svoju záchranu, ale milujúceho človeka, s ktorým si môže svoje pocity a úspechy zdieľať. 

Samozrejme, obidvaja partneri k takejto vedomej zmene v sebe musia byť otvorení, inak ostane nad nimi mať moc ich ego, pri ktorom len bojovať, súťažiť medzi sebou a chcieť druhého kontrolovať a viesť sa dá. Tu “funguje” vzťah bez slobody a bezpodmienečnej lásky v obavách o to, že jeden o druhého príde. 

Ak sa tak stane, v podstate sa obidvaja len tešiť môžu: Život im obom dáva možnosť UVEDOMENIA SI toho, čo v danom partnerstve nefungovalo a možnosť položiť si otázku “Prečo?”.

Po preskúmaní si týchto atribút vo svojich životoch už môžu spraviť postupnú vedomú ZMENU vo svojom vnútornom nastavení, po čom, ak základom ich vzťahu bola skutočná láska, sa pritiahnu naspäť k sebe. Ak nie, môžu pokračovať svoju životnú púť oddelene, prípadne s iným, žensko-mužsky otvoreným, stále ale dominantne svojim pohlavím vedeným partnerom, ktorý už role v sebe nezamení, ani nebude chcieť sa nevidieť,  nebude mať potrebu skrývať sa za maskou predošlých presvedčení či nejakých “dobre” zabehnutých podvedomých programov, ale sa bude POZNAŤ zvonka-zvnútra a žiť znovuzrodeného, skutočného SEBA. Bude si vážiť tie prekážky vo svojom živote, bez ktorých by sa nedostal do svojho stredu, aj keď miestami boli kruté, zdanlivo nespravodlivé a až príliš riskantné (kým sa stotožňoval so svojim egom). 

Každý z nás, kto neostane stáť na jednom brehu a sa nebude držať tých naučených ISTôT, ktoré ho doteraz celkom slušne viedli k otroctvu, a naberie si ODVAHU SPOZNÁVANIA SA, s úplnou určitosťou nakoniec dorazí do stredu pomysleného mostu, kde stretne svoju dušu v takom istom šťastí, v akom sa bude cítiť vtedy už aj on a uvidí ju celistvú, pripravenú na prepojenie sa s ním na každej úrovni ich bytia. 

K takej ľahkosti a úplnosti vám všetkým prajem dôjsť, aby ste si s pokornou hrdosťou na seba mohli užívať svoj život s každodennou bdelou prácou na sebe a v radosti, vytrvalosťou a vďačnosťou k životu si mohli vysloviť: ĎAKUJEM ZA SKÚŠKY A PONAUČENIA – stal sa zo mňa Človek, ktorým som stále túžil byť. 

okh. 


Rada vám všetkým, vedomým aj hľadajúcim sa, naďalej pomôžem v rozšifrovaní svojho vnútra. Veď  V TOM SOM DOMA – pre vás.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

  • buď cez fb chat    
  • telefonicky    
  • videohovorom alebo     
  • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

 

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram