Aj keď niečo v sebe cíti, neriadi sa podľa toho a nie je ochotný tomu uveriť…. rozumom utlmí všetko krásne, čo by sa v ňom chcelo prebudiť, otvoriť a vyjsť na povrch. Škoda, že nechceme uvidieť aj naše tiene a sa necháme viesť tými podvedomými vzorcami, ktoré už poznáme, namiesto tých úžasov, ktorým naša myseľ neuverí, ale my jej riadeniu áno….

Nebolo by už na čase sa nad tým nevedomým správaním pozastaviť a vykročiť k tomu, čo nie je pomenovateľné a čoho sa najviac na svete bojíme?

– Kedy naberieme odvahu?
– Kedy začneme žiť ozajstného Seba?
– Kedy vykročíme k nášmu rozhodnému mužstvu a k našej skutočnej nežnej ženskosti, ktorý v nás drieme a utlmujeme ich našim egom, len aby sa naše podvedomé teórie naplnili a cez ego sme mohli mať opäť pravdu?
– Dokedy chceme mať pravdu, ktorá nikam nevedie, namiesto pravdy srdca, ktoré vie, kam nás dostane?
– Dokedy sa chceme držať niečoho, čo je bublinková ilúzia a praskne, akonáhle začneme byť vďační za svoj Život a možnosti, ktoré nám ponúka?
– Kedy sa už preberieme z pút, ktoré nás len držia pri tieňoch, na ktoré sa radšej ani nepozrieme, len aby sme nakoniec nemali zmeniť naše vnútorné zabehnuté a dobre poznané nastavenia na nové, zážitkové, ozajstné, vďaka ktorým môžeme byť naozaj šťastní nielen na povrchu vďaka úspechom ega, ale dlhodobo v pokoji nášho vnútra?
– Kedy uchopíme Seba? Tú našu časť, ktorá nás oslobodí od zábran a zranení tak hlbokých, kam nedosiahne myseľ?

Sme ochotní vykročiť už do hlbín nášho vnútra a okúsiť ľahkosť života cez DôVERU a LÁSKU, ktorej sa tak veľmi bojíme? Či ostávame fňukať a ešte dokonca ani tomu sa nepriznať?….

Zvíťazí nad nami STRACH zo skutočného odvážneho Života spolu s výkonnými krokmi AJ s citom, empatiou, vďačnosťou a úctou alebo Život v láske so všetkým, čo len môže pre našu myseľ byť nepochopiteľné?

Odvaha k svojmu vnútru alebo nekonečná stratenosť v živote?…. Ktorú si vyberieme?

Navonok sa ukazujeme nejak…. čo je ale SKUTOČNE V NÁS? Máme ODVAHU sa riadiť podľa čistoty nášho srdca či….?

okh.


Aj tentokrát sa hlás na konzultáciu so mnou ohľadom srdcových záležitostí nasledovne:

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,     

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie: 

  • buď cez fb chat  
  • telefonicky  
  • videohovorom alebo   
  • osobne v okolí KE  

Som tu pre Teba a ostávam v láske: Andy

 

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram