“V ozajstnom tanci to je najkrajšie, keď partner odletí ďaleko od teba, ale ty aj sám/sama točíš a vieš, že sa k tebe vráti. Ak nepríde, nebol to ozajstný tanec.”  Péter  Müller

Čo sa deje najčastejšie medzi partnermi a PREČO sa necítia slobodní a milovaní? 

Prečo uteká jeden z partnerov pred svojimi zrejmými citmi a tým od hĺbky ich prepojených energií? 

Časť dvojplameňa, ktorá sa cíti vibračne nižšie, než kde ten druhý z nich je, sa zatiaľ viac bojí, než sa tešiť dokáže a vážiť si vzťah, v ktorom sa môže vo svojej celistvosti naplnený žiť. Vie dobre, že zatiaľ nedokáže dať toľko do spoločného bytia, koľko by potrebné bolo a vo svojom podvedomí veľmi jasne vníma neférovosť nerovnováhy dávania a prijímania, zároveň sa zľakne od tej bezhraničnosti v mozgom nekontrolovateľných a nevysvetliteľných energiách. Bojí sa, že sa stratí (teda jeho ego, čím je zatiaľ vedený a stotožnený), lebo tie svoje presvedčenia (hranice) nechce prekročiť. Takúto energeticky čistú “záťaž” ego nezvládne a uteká pred srdcom. 

Kto je už otvorený, ten si “len” váži možnosť žitia v takomto hlbokom vzťahu. Teší sa možnosti prežiť to najviac, čo tu na Zemi vôbec byť a žiť je nám dané. Je si vedomý výnimočnosti nie každodennej lásky, ktorá k nemu prišla a tým dostal šancu byť šťastným aj spolu s partnerom.

Keďže ale nevedomý človek nemôže poznať skutočný pocit šťastia, bojí sa ho, a ego ho úspešne prijme žiť v tom nižšom leveli, v ktorom je už zvyknutý, než risknúť všetko – celú umelo a dlhými rokmi vytvorenú ilúziu šťastia-nešťastia, ktorý doteraz poznal.  

Nie je ale vylúčené aj dlhodobé ustrnutie v kolotoči MYSLENIA SI, že sme spokojní, veď niekedy sme natoľko stotožnení s hlavou, že mu dokonca sme schopní aj uveriť.  

Akonáhle si duša dovolí preložiť fókus na Seba (ego sa pokorí) a objaví zabudnutú ženskosť a mužskosť v nás, zrazu si uvedomí dôvod svojho poslania tu na Zemi, čoho žitie nás zavedie k tomu, aby na konci Cesty stáli uzdravená Žena a Muž v rovnováhe pri sebe. Takýto stav skutočného šťastia človek zažije AŽ PO uvedomení si DôVODU, PREČO bol jeho život dovtedy plný nesplnených výziev, očakávaní a sklamaní sa vo vzťahu “ani s tebou, ani bez teba”.  

Po nie stále najľahšej práci na sebe nachádzame svoje stratené Ja, srdiečko sa nám začne tešiť a duša bude spokojná v rezonancii s nájdeným a uspokojeným zmyslom života, prejaveným už aj navonok. Zrazu sa všimne v stave “aj s tebou, aj bez teba”, kde šťastie cez zdravé sebavedomie vystúpi tak vysoko, odkiaľ vzlietnuť bude iba okamih rozhodnutia, ktorého sa chytí v prítomnej naplnenosti. 

Každému z nás prajem čistotu duše žiť. 

okh. 

–—-–—–—————-– 

Pomoc, samozrejme, stále príde, keď je niekto pripravený ho prijať. 

Možnosti výberu našej konzultácie o postupe k vyrovnanému vzťahu:  

  • buď cez fb chat   
  • telefonicky   
  • videohovorom alebo    
  • osobne v okolí KE   

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,      

fb: https://www.facebook.com/okharmony1     

Ostávam v láske: Andy 

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram