Neviem, kto koľko času a koľko “prázdnych” vzťahov potrebuje k tomu, že by pocítil rozdiel medzi samotou a osamelosťou. Ale jedno je isté: ak k tomu aha-momentu dôjdeme a začneme zažívať samotu ako dar k sebarozvoju, sebareflexii a práce na sebe, zároveň žijeme v prítomnosti a užívame si chvíle, ktoré sú nám dané cez našu dušu a prestaneme súdiť Seba už vďaka nestotožňovania sa s našim egom, sme šťastní – nech sa deje čokoľvek.  

Akonáhle cez fázu osamelosti, vyplňovaním ho všetkým možným, len aby sme neostali sami so svojim vnútrom a nemuseli na sebe popracovať a nepovažovali ho za lepru, prejdeme do šťastnej samoty, prijali sme sa spolu so svojim životom.

Kým ČAKÁME a HĽADÁME (SA), blúdime medzi dušou a mysľou.

Toto štádium je tiež potrebné k prechodu z obdobia, keď len brať, súdiť, očakávať a byť na seba príliš prísnym dokážeme, až k voľnosti, slobode, bezpodmienečnej láske dávania z radosti, z prirodzenosti.

Precítiením skutočného Seba spolu s našimi hodnotami sa prestaneme týrať, trápenie sa pretransformuje do vedomého prijímania každej jednej sekundy takou, aká stále je a boj za to, ABY SME SA CÍTILI NIEKÝM sa prevlní do ladnosti sebavyjadrovania, bez hľadania útočiska v naplnenosti zvonka cez zážitky. Vtedy prázdnota nebolí, ani nás euforicky nevykoľají zo stredu, kam sme sa dostali.  

Takýto stav nastane po prechádzke ružovou aj čiernou záhradou. Vtedy partner je bonus, no už na ňom nelipneme a to je tá nádhera, ktorú nás práve samota naučí CÍTIŤ.

Práve TU sme pripravení na dvojplameňa, ktorý svoje srdce nám aj dá, nielen naše zoberie a rozdrví na najmenšie možné kúsky. 

Ďakujem a prajem vám naplnené chvíľky, nech ste kdekoľvek a s kýmkoľvek…. vaše vnútro s vami neprestajne komunikujete. Ak ho už POČÚVATE, stále VIETE, ČO, KEDY a AKO máte robiť…. KONAJTE v tej čistej láske, ktorou ste 💗 

okh.


Pomoc, samozrejme, stále príde, keď je niekto pripravený.

Možnosti výberu našej komunikácie: 

  • buď cez fb chat  
  • telefonicky  
  • videohovorom alebo   
  • osobne v okolí KE  

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,     

fb: https://www.facebook.com/okharmony1    

Ostávam v láske: Andy

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram