Najkrajší zážitok v mojom živote som mala včera, Kamaráti moji. Milujeme sa. A to mi stačí. Áno, sme sa rozlúčili na nejakú tú dobu: možno na deň, na mesiac, na roky či na celý život…. stretneme sa vtedy, keď sa opäť máme. Práve včas…. naše duše to už dávno vedia a my cítime tak isto. 

Vieme, že je TU pre nás a my pre neho. Každý sme tu jeden pre druhého, áno, ale to puto je ešte silnejšie a hlbšie. Je tu s nami vždy. Vieme, že sme stretli toho partnera našej duše. Vieme, že naše telo len jeho potrebuje, naše myšlienky iba o ňom sú, srdce pre neho bije a cítime aj dušu, že je jedna.

Nič, čo bolo egom tak silno riadené, tam zrazu nie je – náhle zmizla závislosť, bolesť, hnev, žiarlivosť, chcenie či potreba na úrovni mysle. Ostala iba LÁSKA. Tá bezpodmienečná, po ktorej sme tak dávno túžili, nemohli sme ju ale nijak nájsť a pocítiť. Nešlo to, hocijak sme na sebe pracovali.  

Príde ale ten správny okamih, keď sa v každom z nás prebudí. Treba len nechať všetko plynúť tak, ako ide. Nič iné nemáme ROBIŤ. Postupne so všetkým, ako sa prejavujeme, vidieť sa s otvorenými očami, pozerať sa na seba z nadhľadu a si všímať, kto z nás hovorí, kto nás vedie, komu dávame tú možnosť nás v živote viesť: srdcu či ešte egu. Jedine rozlíšiť máme ten POCIT, kedy sme spokojní (aj keď hlava sa všetkému bráni, čo sa akurát deje), a kedy sme na dne (vtedy nás rozum ovláda a sa teší, že nás ešte má v moci, nevzdali sme sa ho, stotožníme sa s ním).  

Akonáhle celú túto divadelnú hru nášho života začneme pozerať zvonka, úprimný úsmev je čím ďalej, tým častejší na našej tvári. Zrazu si všimneme, že žijeme bez strachu – náhle zmizol, neexistuje. Pochybnosti, obavy, bludné myšlienky či nezrelé emócie odišli. Splynuli sme sa s Vesmírom a teší sa celá naša bytosť.

Konečne to nie je iba prechodná záležitosť, čo sme zažívali už aj predtým, keď sa s nami akurát niečo dobré (so súhlasom ega) udialo a na chvíľku sme sa potešili, no v zápätí sme potrebovali ďalšiu dávku tej istej či podobnej “drogy”.  Teraz to je iné. Cítiš, že si DOSPEL. Zjednotil si sa sám so Sebou…. so Sebou – svojou hĺbkou a tým aj s každým a so všetkým na svete. SI V JEDNOTE. Si slobodný. Konečne tak voľný, ako si dávno cítil, že by si byť mal, no sa ti cez žiadny zážitok TU nepodarilo dostať. A teraz zrazu…. JE: fyzická, emočná, myšlienková a spirituálna sloboda. Došli ste. K SEBE.  

Existuje iba láska, ktorá je nehraničná. Túto skutočnosť nevnímate iba cez hlavu a srdce, ale cez všetky vaše bunky aj ne-bunky. VIETE, no nie cez hlavu. CÍTITE, ale nie cez srdce. Je to niekde ešte hlbšie…. všade…. 

A ON je tam s vami. 

okh. 

—————-

V prípade, ak cítiš potrebu sa mi ozvať, lebo ti môžem pomôcť a ťa podporiť pokračovať v prijatí toho, čo ti ego nijak nechce dovoliť, ozvi sa mi tu:

https://www.facebook.com/okharmony1

harmonia.andy@gmail.com

0903 858 930

S láskou: Andy

 

 
🙂

Pridaj sa aj ty k téme 🙂

Follow by Email
YouTube
Instagram